Odpowiedz 
Misja
10-06-2010, 10:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2010 11:54 przez pawel.)
Post: #1
Misja
Uniwersyteckie Forum Administratorów Moodle (UFAM) powstało w wyniku wielu dyskusji na temat rozwiązywania najczęściej pojawiających się problemów w administracji platformą.
Z uwagi na to, iż ponad 80% państwowych uczelni wyższych wykorzystuje do wspomagania nauczania lub pełnego e-learningu platformę Moodle w większości przypadków pojawią się podobne problemy z jej administracją i obsługą. Forum stanowić będzie "Bazę Wiedzy" i z pewnością ułatwi pracę osobom odpowiedzialnym za działanie systemu zarówno od strony administracyjnej jak również pozwoli na wymianę poglądów i doświadczeń o szeroko pojętym e-learningu.
Forum będzie również przydatne w celu propagowania nowych rozwiązań i ciekawych dodatków do systemu. Mamy również nadzieję, iż pozwoli na współpracę jednostek uniwersyteckich w wielu innych aspektach.

Zapraszamy do korzystania z forum również osoby niezrzeszone w projekcie z innych jednostek w których wykorzystywana jest platforma Moodle, specjalnie w tym celu został utworzony dział, gdzie można będzie zadawać pytania i wymieniać się poglądami na temat wspomagania nauczania.
[Obrazek: mosiac-round-lorez.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:
Kontakt | CKO | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS